Yemiş Kırma Sistemleri

YEMİŞ KIRMA SİSTEMLERİ ÜRETİYORUZ

Ussort Technology olarak, Yemiş Kırma Sistemleri üretiyoruz. Tam teşekküllü Yemiş İşleme Hatları kurabiliyor ve gerekli olan tüm makine ve ekipmanları bünyemizde üretiyoruz. Ussort Technology olarak; soyma, yıkama, kurutma, boylama, kırma, temizleme, renk ayırma ve paketleme makinelerimizle dünyaya teknoloji kuruyoruz. Yemiş Kırma Sistemlerimiz ile de iddialıyız.

Yemiş Kırma Sistemlerimiz şunlardır: Kabuklu Yemiş Kırma Makinesi, Boylama Ve Temizleme Makinesi, Soyma Ve Kurutma Makinesi.

Yemiş Kırma Sistemleri ,Kırma işlemini Kolaylaştıran Teknolojiler

Ussort Technology olarak, Kabuklu Yemiş Sektör Temsilcilerinin ihtiyaçlarını analiz ederek inovatif makineler tasarlıyoruz. Tarladan toplanan ve yeşil kabuğunun soyularak kalın kabuğundan ayrılması gereken ürün, klasik yöntemlerde el ile kırma işlemine tabi tutulurdu. Ussort Technology olarak geliştirdiğimiz ve Kabuklu Yemiş Sektör Temsilcilerimiz ile buluşturduğumuz makineler, ürüne zarar vermeden hassas bir şekilde kırıyor.

Natürel Ürün, Yemiş İşleme Sistemleri olan; kabuklu yemiş kırma makinesi, boylama ve temizleme makinesi, soyma ve kurutma makinesi ile yeşil kabuğundan ve kalın kabuğundan ayrılıyor.

Yemiş Kırma Sistemleri: Ceviz Kırma Makinesi

Yemiş Kırma Sistemlerinden olan Ceviz Kırma Makinesi, kabuklu ürünün içine zarar vermeden kabuğunu kırar. Kısa sürede yüksek tonajlarda kabuklu ürünü kırabilen bu teknolojiler, kullanıcıya el ile geleneksel kırma yöntemleri düşünüldüğünde büyük kolaylık sağlar. İnsan gücünden de ekonomi sağlayan teknoloji ülke sağlık güvenliği standartlarına uygun olarak ürünü işler.

Yemiş Kırma Sistemlerinden olan Ceviz Kırma Makinenesi, Ussort Technology tarafından yıllar içerisinde özel olarak geliştirilmiş teknolojidir.

Yemiş Kırma Sistemleri: Kabuklu Yemiş İçini Boylama ve Temizleme Makinesi

Yemiş Kırma Makinesinde işlenerek çıkarılan kabuklu yemiş içi, boylama ve temizleme makinesinde dört boya ayrılır ve kabuğundan temizlenir. Ürüne değen yerler paslanmaz malzemeden üretildiği için insan sağlığına uygundur. Teknolojiler, kabuklu yemiş içine, bu süreçte zarar gelmeyecek şekilde tasarlanmıştır.

Makinenin içerisinde bulunan düzenek sayesinde, sistemin kırmadığı kabuklu ürünler yeniden kırma işlemine tabi tutulur. Böylece fire minimuma iner ve kırma prosesinden maksimum sonuç alınır.

Yemiş Kırma Sistemleri, üretim parkurunda birbirini tamamlayarak neredeyse kusursuz sonucu yakalamak için çalışır.