Renk Ayırma Makineleri

RENK AYIRMA MAKİNELERİNE, MAKİNE PARKURUMUZDA YER VERİYORUZ

Ussort Technology olarak, renk ayırma makineleri üretiyoruz: Diamond Serisi Renk Ayırma Makinesi, Lion Serisi Renk Ayırma Makinesi, Analiz Tipi Renk Ayırma Makinesi, Yatay Bantlı Seri Renk Ayırma Makineleri Ussort Technology makine parkurunda yerini alıyor.

Renk Ayırma Makinesi tohum, bakliyat, kuruyemiş gibi taneli kuru gıda ürünlerini renklerine göre ayırmak için dizayn edilmiştir. Teknolojinin gücünü arkasına alan bu makine serisi, yüksek çözünürlükte kamera düzeneği sayesinde, istenmeyen taneyi belirleyerek ayırır.

Renk Ayırma Makineleri; tohum, hububat, bakliyat, kuruyemiş işleme tesislerinde ön temizlemesi yapılmış ürünün temizlik kalitesini %99.9’a ulaştırır.

Renk Ayırma Makinesinde Kanal Sayısı Arttıkça Kapasite Artıyor

Renk Ayırma Makineleri, ön temizliği yapılmış üründe, neredeyse kusursuz temizliği yakalamak için kullanılıyor. Ekran kontrollü teknoloji, ürüne göre ayarlanarak maksimum sonuç alınıyor. Renk Ayırma Makineleri 1 kanaldan 10 kanala kadar ürün ayrıştırma işlemi yapabiliyor ve kanal sayısı arttıkça temizlenen ürün kapasitesi de artıyor.

Kullanıcı, ekran üzerinden, makinede gerekli ayarlamaları yaprak; yabancı cismi ayırma, büyük boy ve küçük boy ürün ayırma, lekeli ürün ayırma, üründe kalmış kırık taneleri ayırma, saydam malzemeleri ayırma, kabuklu ve kabuksuz ürün ayırma işlemlerinin tümü gerçekleştirebiliyor.

Mesela, ay çekirdeği ürününde küçük ve lekeli tanelerin ayrılması için çalıştırılırken; fındık ürününde kabuklu- kabuksuz ürün ayrımı yapılabiliyor.
Makine parkurumuzda her ihtiyaca uygun bir Renk Ayırma Makinesi Modelimiz mevcut.

Renk Ayırma Makineleri, Ussort Technology’nin Üstün Teknolojisi

Renk Ayırma Makine Modellerinin yatay ve dikey formda geliştirilmiş olanları mevcuttur. İleri teknolojik özelliklere sahip modellerin ortak özellikleri şunlardır: yüksek teknolojili optik lens, yüksek çözünürlüklü renkli kamera teknolojisi, basınçlı hava enjektörleri.

Ussort Technology olarak teknolojiyi ve yenilikçi fikirleri destekliyoruz. Makine parkurumuzda bulunan makineleri sürekli olarak yeni bir özellik ekleyerek geliştiriyoruz. Bakliyat, hububat ve kuruyemiş çeşitlerinin çokluğu düşünüldüğünde, ihtiyaç ve beklentilerin de farklı ve çeşitli olması normal. Ussort teknoloji olarak, makine kullanıcılarımızın ihtiyaçlarını analiz ederek inovatif modelleri makine parkurumuza eklemeyi sürdürüyoruz.

Ussort Technology Dünya Kuru Gıda Piyasasına teknoloji üretmeyi sürdürecek.