Paketleme Sonrası Makine ve Ekipmanları
Ussorttech: Bakliyat Paketleme, Eleme, Taneleme MakineleriPaketleme Sonrası Makine ve Ekipmanları

PAKETLEME SONRASI MAKİNE VE EKİPMANLARI ÜRETİYORUZ

Ussort Technology olarak, Paketleme Sonrası Makine ve Ekipmanları üretiyoruz. Paketleme Makine ve Ekipmanları kullanılarak paketleme işlemi gerçekleştirirken ya da gerçekleştirildikten sonra kullanılan yardımcı teknolojiler de Ussort Technology’de yerini alıyor.

Paketleme Sonrası Makine ve Ekipmanları başlığı altında şu makine ve sistemler bulunuyor: Karton Koli Makineleri, Robotik Sistemler, Streçleme Makineleri, Vakum Makineleri, Metal Dedektörler, Koli Kodlama Makineleri, Yapıştırma Makineleri.

Paketleme Sonrası Makine ve Ekipmanları, Üretim Hatlarında Son Nokta

Hububat, Bakliyat, Kuruyemiş, Tohum ve Yağlı Tohum İşleme Tesislerinde temizlenen ve nihai müşteri ile buluşmaya hazır hale gelen ürünler paketlendikten sonra; özel teknolojiler yardımıyla kutulanıyor, kutular yapıştırılıyor, etiketleniyor, kodlanıyor, taşınıyor ya da istifleniyor.

Ussort Technology’de her ürüne çalışacak bir teknoloji var: Paketleme sonrası çözümleri; ürüne özel olarak ve müşteriyi memnun edecek şekilde sunuluyor.
Paketleme Sonrası Makine ve Ekipmanları, tam teşekküllü bir paketleme hattı için gerekli olan her makine ve ekipmanları içeriyor.

Paketlenmiş ürünleri streçleyen makinelerden karton koliye sokan üretim hatlarına; çuvalları kolayca istiflemek için geliştirilen robotik taşıma sistemlerine; paketteki havayı çeken vakum makinelerinden ürünün sağlığını güvence altına alan metal detektörlere; paketlerin üzerine not düşen yazıcılara; koli kodlama makinelerine ve kolileri sağlamlaştıran yapıştırma makinelerine kadar bir paketleme hattından kusursuz iş çıkmasını sağlayan tüm teknolojiler Ussort Technology makine parkurunda yerini alıyor.

Paketleme Sonrası Makine ve Ekipmanları, Ussort Technology’nin İddialı Makine Serisi

Ussort Technology olarak, bugün itibariyle Dünyanın 75 ülkesine tam teşekküllü işleme tesisleri kurmuş durumdayız. Bir tesiste olması gereken tüm makine ve ekipmanları da bünyesinde bulunduruyoruz. Ön Temizleme Grubu, Temizleme ve Boylama Grubu, İlaçlama Grubu, Paketleme Grubu, Paketleme Sonrası Makine ve Ekipmanları ile dört dörtlük hizmet veriyoruz.

Müşterimize anahtar teslim tesisler kurarak zamandan tasarruf etmesini sağlıyor ve tüm makine ve ekipmanlarımız ve kaliteli hizmetimiz ile daima yanında oluyoruz.
Müşterilerimiz, Paketleme Sonrası Makine ve Ekipmanları başlığı altında, yapıştırma makinesine de tam teşekküllü bir kutu kolileme hattına da ulaşabilirler. Ussort Technology olarak biz de inovasyonda da hizmette de sınır yok!