Yazıcılar

YAZICILAR

Ussort Technology olarak bünyemizde yazıcı makineleri de bulunuyor. Ürünlerin üzerine son kullanım tarihi, üretim tarihi, barkod, lot numarası gibi bilgileri yazmak için yazıcı makinelerinden faydalanılıyor. Kuru Gıda İşleme Tesislerinde, paketleme sonrası sürece bu makineler de dahil ediliyor.

Ürünlerin, ambalajların, kolilerin ve paletlerin tanımlanması için yazıcı makineleri kullanılarak barkod işlemi yapmak önemlidir.

Ussort Technology bünyesinde bulunan yazıcılar şunlardır: Videojet 6210, Videojet 6250, Videojet DataFlex 6320, Videojet DataFlex 6420, SVM 32 C, SVM 53 C, Videojet 1520.

Yazıcılar, yüksek performans ile barkod hazırlar

Ussort Technology olarak bünyemizde farklı özelliklere sahip yazıcı modellerini bulunduruyoruz. Modellerimiz satış tarihleri, parti numaraları, fiyatlar, kaynak kodları ve daha pek çok bilgiyi içeren barkodları yüksek performans ile hazırlar.

Yazıcılarımız, sabit ve değişken metin, veri ve grafik yazdırmak için gerekli yetenekler ile donatılmıştır. Son teknoloji ürünü makinelerdir.

Yazıcılar, yardımcı makinelere kolayca entegre edilir

Ussort Technology bünyesinde farklı yazıcı modelleri bulunuyor. Her biri paketin ve tesisin özelliklerine göre kullanım alanları buluyor. Ussort Technology Proje Ekibimiz, müşteri beklentileri çerçevesinde makinelere ve modellere karar veriyor. Yazıcılarımız; dikey ve yatay form doldurma-sızdırmazlık sistemleri, birincil etiketleyiciler, termo şekillendiriciler ve sarma makineleri gibi makinelere kolayca entegre edilebilir.

Makinelerimiz sarf malzeme ve enerji tüketimini azaltır. Yazıcılarımız en yüksek kalitede ve maksimum hızda kodlama yapar. Yazıcılar kullanılarak, barkod işlemleri seri bir şeklide yapılabilir ve insana gerek olmadan hızlı bir şekilde sonuca ulaşılır.

Yazıcılar, Ürünü Tanımlamak İçin Gereklidir.

Üretim Bantlarının, son aşaması paketleme ve barkod işlemidir. Kuru Gıda Sektöründe paketleme ve kolileme işlemleri üretim bantlarında sıklıkla yerini alır. Paket markası olan ya da bakliyat, kuruyemiş gibi ürünleri temizleyerek ardından fason olarak paketleyen tesislerde yazıcılar bulunur.

Teknoloji her geçen gün ilerliyor. Biz de tüm gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Ussort Technology olarak, dünyanın bugün itibariyle 75 ülkesine tesisler kuruyoruz ve montaj ekiplerimiz makine kurulumu yaparak, kullanımı hakkında eğitim veriyor.

Müşterilerimiz için kaliteli, yenilikçi, etkin ve değer katan çözümler sunmaya devam edeceğiz.