Koli Kodlama Makinaları

KOLİ KODLAMA MAKİNESİ

Ussort Technology olarak makine parkurumuzda koli kodlama makineleri bulunuyor. Otomatik Karton Koli Hazırlama ve Doldurma Hatları kurabiliyoruz. Bu süreçte Koli Kodlama Makinesi de üretim prosesine dahil edilebiliyor.

Ussort Technology olarak, makine parkurumuzda Koli Kodlama Makinesi olarak “Videojet 1520” yer alıyor.

Koli Kodlama Makinesi, endüstriyel ve ambalaj sektörü için geliştirilmiştir.

Karton kutulara veya gözenekli yüzeylere doğrudan yazma, barkod kodlama, logo ve görüntü yazdırma işlemi Koli Kodlama Makinesi kullanılarak yapılabiliyor. Dakikada onlarca kutuya yazabilir. Her yöne yazdırabilir.

Yüksek çözünürlüklü, büyük karakter kodlama, renkli kodlama özelliği vardır.

Koli Kodlama Makinesi Hızlı İş Çıkarır

Koli Kodlama Makinesi, birden fazla bağımsız yazıcıya bağlanarak her biri gerçek zamanlı verileri, kaliteli bir şekilde kolilere yazdırabilir. Dakikada onlarca kutu hızlıca tamamlanır.

24 saat boyunca çalıştırılabilir. Böylece istenilen ürünün, kutunun ya da kolinin üzerine büyük yazı yazma, tarih kodlama, logo kodlama gibi işlemler kolayca yapılır.
Koli Kodlama Makinesi, dokunmatik ekran kontrollüdür. İnternet, Wifi, Bluetooth, USB gibi teknolojilerle çalışabilir.
Uzaktan kontrol için de web sunucusu entegre edilebilir.

Koli Kodlama Makinesi, Ussort Technology’de

Ussort Technology olarak; hububat, bakliyat, kuruyemiş, tohum ve yağlı tohum alanında tam teşekküllü işleme tesisleri kuruyoruz. Ürün son aşamada paketleniyor. Paketleme süreci de ürüne ve müşterinin beklentilerine göre değişiklik gösteriyor.

Paketlenen ürünlerin üzerinde barkodlar bulunabilir ve paketli ürünler de, Otomatik Karton Koli Hazırlama ve Doldurma Hatlarında kutulanabilir. Bu süreçte, yazıcılar ve koli kodlama makinelerine de görevler düşüyor. Böylece ürün ve firma hakkında gerekli bilgiler, paketli ürünün üzerine ve ardından koli ve kutuların üzerine işlenmiş oluyor. Koli Kodlama Makinesi, ürünün sağlıklı bir şekilde son tüketici ile buluşması ve tüketilmesi için gereklidir.

Tam teşekküllü tesisleri kurmak ve makine kullanım eğitimi vermek “montaj ekibimizin” işidir. Makine bakım, onarım ve yedek parça hizmetini “satış sonrası teknik destek ekibimiz” ile veriyoruz.

Dünyanın her noktasına tam teşekküllü tesisler kurabiliriz. Ussort Technology olarak bugün itibariyle; 75 ülkede biz varız. Dünyaya tam teşekküllü tesisler kurmaya devam…