Şrink Makineleri

ŞRİNK MAKİNELERİ

Ussort Technology olarak şrink makinelerimiz bulunuyor. Şrink makinelerimiz ise şöyle: 500SK- Sürekli Kesim Hareketli Çene, 500 SK Servo- Sürekli Kesim Shrink Ambalaj Makinesi, 500 SK Pinomatik- Sürekli Kesim Shrink Ambalaj Makinesi, 400 TY- TAM Otomatik “L Kesim” Yandan Shrink Ambalaj Makinesi, 450 T- Tam Otomatik “L Kesim” Shlink Ambalaj Makinesi.400 T- Tam Otomatik “L Kesim” Shrink Ambalaj Makinesi, 2040 PE- Tam Otomatik Yandan Beslemeli Shrink Ambalaj Makinesi, 4070 PE- Tam Otomatik Önden Beslemeli Shrink Ambalaj Makinesi, 4070 PE İstif- Tam Otomatik Önden Beslemeli Shrink Ambalaj Makinesi, 4060 PE- Shrink Makinesi. 400 SS- Yarı Otomatik Sıak Çene Shrink Ambalaj Makinesi, 400 TBP- Yarı Otomatik Pnömatik Shrink Ambalaj Makinesi. 400 TB- Yarı Otomatik Shrink Makinesi, 300 M- Manuel Shrink Ambalaj Makinesi, 450 M- Manuel Shrink Ambalaj Makinesi.

Şrink Makinesi, Plastik Film İle Çevreleme İşlemi Yapar

Ussort Technology olarak pek çok farklı özelliğe sahip şrink makinesine sahibiz. Şrink Makinesinin işlevi şöyle özetlenebilir: bir ürünün doğrudan etrafını ya da paketlenmiş bir ürünün çevresini plastik film kullanarak sarmak görevini üstlenir. Srink Makinesi, seri üretimin yapıldığı fabrika ve imalathanelerde sıklıkla kullanılan bir makinedir. Dakikalar içerisinde bir insanın yapamayacağı hızda ürünü paketleyebilecek güce sahiptir.

Şrink Makinesi, Pek Çok Amaç İçin Kullanılır

Şrink makinesinde paketlenmiş ya da kilitlenmiş ürün, daha hijyenik bir şeklide muhafaza edilir. Ambalajlı ürünün herkes tarafından açılmamasını sağlar. Böylece satın alan kişi tükettiği ürün ile ilgili güvende hisseder. Ürünü zararlı haşerelerden korur ve rutubet, su gibi dış etkenlerden etkilenme riskini düşürür. Birden fazla ürünü bir arada tutabilir. Ürünün daha estetik bir görünüme kavuşmasını sağlar ve üzerine etiket yapıştırılmasına olanak verir.

Şrink Makinelerimiz ile İddialıyız

Ussort Teknoloji olarak tam teşekküllü Kuru Gıda İşleme Tesisleri kuruyoruz. Tesislerde bulunan tüm makine ve ekipmanlara sahibiz. Ürünün özelliklerine ve kullanıcının isteklerine cevap vermek için makine parkurumuzda paketleme konusunda; paketleme makineleri, robot sistemleri, streçleme makineleri ve şrink makinelerine de yer veriyoruz.