Metal Dedektörler

METAL DEDEKTÖRLER

Gıda Metal Dedektörü, 400’ü aşkın makine ve ekipmanın bulunduğu makine parkurumuzdaki yerini alıyor. Metal Dedektörler, gıda işleme endüstrisinde kullanılıyor. Çünkü dikkatli davranılsa da metal parçacıkların üretim sırasında gıdaya karışması muhtemeldir. Bu ihtimali metal dedektör ortadan kaldırıyor. Metal yabancı maddeleri belirlemek ve uzaklaştırmak için metal dedektörler kullanılıyor.

Tünel Tipi Metal Dedektör, Boru Tipi Metal Dedektör ve Tek ya da Çift Yönlü Metal Dedektör Modellerimiz mevcuttur.

Metal Dedektör Çok Küçük Metal Parçaları Dahi Algılar

Metal Dedektörler, metal yabancı maddelere karşı eşsiz bir hassasiyete sahiptir. Çok küçük metal parçacıkları dahi tespit edebilir. Kullanımı kolaydır. Gıda İşleme Tesislerine kolayca entegre olur. Ürünün özelliklerine ve müşterinin ihtiyaçlarına göre makinede revizyonlar ve ayarlamalar yapılabilir. Böylece makinenin hassasiyeti en üst düzeye çıkarılır.

Metal Dedektörler, paslanmaz çelik gövdeye sahiptir ve gıda ile temas eden yerler insan sağlığına uygundur. Büyük paketler için kullanılan çuval tipi metal detektör yüksek bir hassasiyete sahiptir. Dedektörümüz, üretim hattı ile kolayca entegre olarak üretim bandında kesin çözüm sunar. Çuval içerisindeki ya da paket içerisindeki metalleri tespit eder ve üretim bandından ayırır. Metal detektör kontrol paneli dijital göstergeli olabilmekte ve ayarlar panel üzerinden yapılabilmektedir.

Metal Dedektör, Ussort Technology’de

Kuru Gıda İşleme Tesislerinde, ürünün en kusursuz şekilde elenmesi, temizlenmesi, boylanması, seçilmesi ve paketlenmesi için çalışıyoruz. Tüm ayrıntılar düşünülerek gerekli makine ve ekipmanları ulaşılabilir kılıyoruz. Metal Dedektör de tam teşekküllü tesislerde ihtiyaç duyulan makinelerden olabiliyor. Bu nedenle; bünyemizde metal detektöre de yer veriyoruz.

Müşteri ihtiyaçları çerçevesinde, hayata geçirdiğimiz proje bazlı işlerde, üretim hatlarını tüm ayrıntılarıyla çiziyor ve gerekli olan makine ve ekipmanları yerleştiriyoruz. Tünel Tipi Metal Dedektörden, Boru Tipi Metal Dedektöre ya da; Tek veyahut Çift Yönlü Metal Dedektör Modellerine kadar geniş bir skalada makinelere ulaşmanız mümkün.
Ussort Teknoloji olarak; son teknoloji ürünü metal dedektörlerimiz tesislerimize değer katıyoruz. Montaj ekiplerimiz, dünyanın herhangi bir noktasında makine kurulumu gerçekleştirebilir ve makine kullanım eğitimi verebilir. Satış Sonrası Teknik Destek Ekibimiz ile de daima müşterilerimizin yanındayız.