Karton Koli Makineleri

KARTON KOLİ MAKİNELERİ

Karton Koli Makinelerimiz ile iddialıyız. Bünyemizdeki Karton Koli Makineleri ise şöyle: Yarı otomatik yan kayışlı koli bantlama, kolilerin otomatik olarak kapaklarının kapatılmasını sağlayan Koli Kapak Kapatma Üst Bant Yapıştırma, Otomatik Koli Açma Hazırlama, Ağır Koli Bantlama Makinesi, Otomatik Havalı Karışık.

Makine parkurumuzda bulunan Karton Koli Makinelerimiz; standart koliler için, otomatik kapak kapatmak için, ağır koliler için, çok çeşitli koliler için çalışabilmektedir.

Ussort Technology olarak, tam teşekküllü “otomatik karton koli hazırlama ve doldurma hattı” kurabiliyoruz.

Karton Koli Makineleri İşleri Kolaylaştırır

Karton Koli Makineleri sayesinde karton kolileri paketleme işlemi kolay ve hızlı bir şeklide gerçekleştirir. Kullanıcı bu teknolojik düzenekler sayesinde, insandan ve zamandan tasarruf sağlar.

Karton Koli Makinelerinin farklı özelliklere sahip modelleri mevcuttur. Ürünün ağırlığı, istenilen koli sayısı gibi özelliklere göre, her ihtiyaca cevap verecek bir model Ussort Technology Makine parkurunda yerini almıştır.

Karton Koli Makinelerinden, Otomatik Karton Koli Hazırlama ve Doldurma Hatlarına

Ussort Teknoloji olarak, pek çok Karton Koli Makinesine sahibiz. Yarı Otomatik Yan Kayışlı Koli Bantlama, Koli Kapak Kapatma Üst Bant Yapıştırma, Otomatik Koli Açma Hazırlama, Ağır Koli Bantlama Makinesi, Otomatik Havalı Karışık gibi makinelerin dışında; Otomatik Karton Koli Hazırlama ve Doldurma Hattı da kurabiliyoruz.

Otomatik Karton Koli Hazırlama ve Doldurma Hattı’ndaki bölümler ise şöyle: Karton Koli Hazırlama Bölümü, Doldurma Bölümü, Koli Kapak Kapatma ve Üst Bant Yapıştırma Bölümü, Koli Bekletme Ünitesi, Paletleme Bölümü.

Karton Koli Makineleri üretimimiz kalitelidir. Kurulum, eğitim ve teknik destek hizmeti tarafımızdan verilmektedir. Müşterilerimiz için tüm makine ve ekipmanlara bünyemizde yer veriyoruz. Böylece tam teşekküllü bir tesis kurulumu yapabiliyor ve müşterilerimizin çok zaman ve emek harcamadan teknolojiye ulaşmalarına olanak tanıyoruz.
Son teknoloji ürünü Karton Koli Makinelerimiz ve anahtar teslim kurduğumuz tam teşekküllü Otomatik Karton Koli Hazırlama ve Doldurma Hatlarımızla iddialıyız.
Dünyanın her noktasına tesis kurabilir ve kısa sürede tecrübeli montaj ekiplerimizle tesis devreye alabiliriz. Dünyanın 6 kıtasında 75 ülkede varız. Teknoloji bizim işimiz.