Hafif Tane Ayırma Makineleri

HAFİF TANE AYIRMA MAKİNELERİ ÜRETİYORUZ

Ussort Technology olarak “Hafif Tane Ayırma Makineleri” üretiyoruz. Hafif Tane Ayırma Makinesi, hafif yabancı maddeler ve cılız, yarı boş taneleri, üründen ayırmak için üretilmiştir. Makine skalamızda, iki adet modelimiz bulunuyor: Hafif Tane Ayıma Makinesi, Hafif Tane Ayırma Makinesi GRV- 100 ALFA.

Kusursuz Temizlikte Önemli Adım, Hafif Tane Ayırma Makinesi

Ussort Technology olarak, kurduğumuz kurulan eleme tesislerinde hedef, yüzde 99.9 oranında temizliği yakalamaktır. Hububat, Bakliyat, Kuruyemiş, Tohum ve Yağlı Tohum alanında kurulan işleme tesislerinde, temizlik işleminden sorumlu makine ve ekipmanlar arasında Hafif Tane Ayırma Makinesi de vardır.
Toz, kum, sap, taş, metal, izmarit gibi farklı ağırlıklarda, büyüklüklerde ve yapılardaki atıklar özellikleri çerçevesinde, işleme prosesinde görevli birbirinden farklı makine tarafından elenir. Hafif Tane Ayırma Makinesi de hafif yabancı maddeler ve cılız, yarı boş taneler üzerine çalışır ve bu aşama, ister bakliyat ister tohum ister Kuruyemiş çeşidine çalışılıyor olsun önemli ve gereklidir.

Hafif Tane Ayırma Makinesi, Ayarlanabilen Tabla Açısı Sayesinde, Pek Çok Ürüne Çalışabilir

Üretim parkurunda; ön temizleme makineleri tarafından kaba temizliği yapılan ürün, cılız, hafif tane ve hafif yabancı atıklarından arındırılmak için Hafif Tane Ayırma Makinesine girer.
Hafif Tane Ayırma Makinesinin çalışma prensibi şöyledir: Hafif Tane Ayırma Makinesindeki elekli tablaya dökülen ürün, alt hava ve titreşim kullanılarak tablanın farklı yönlerine dağıtılır ve ürün içerisinde bulunan ve üründen ayrıştırılmak istenen hafif yabancı madde ve cılız, yarı boş taneler dışarıya, sağlam taneler ise diğer makineye transfer edilir.

Hafif Tane Ayırma Makinesi GRV- 100 ALFA İleri Teknoloji Ürünü

Hafif Tane Ayırma Makinesi GRV- 100 ALFA, diğer modelden farklı olarak sabitleme, tabla sıkma gevşetme ayarlarına gerek kalmadan, ters denge sistemiyle tabla ve elek açısında serbest çalışır. Kullanıcı kolaylığını düşünerek; ekran kontrollü sistem ve yarı otomatik sistemle çalışan modellerimiz bulunuyor. Ayrıca large ya da x-large boyutlarda makineyi üretebiliyoruz.

Ussort Technology olarak, sektör temsilcilerinin ihtiyaçlarına kulak vererek, inovatif fikirlerle makine modelleri geliştirmeyi sürdürüyoruz.