Balyalama Makineleri

BALYALAMA MAKİNELERİ ÜRETİYORUZ

Ussort Technology olarak Balyalama Makineleri üretiyoruz. Makinelerimiz: BVM- 1300 Balyalama Makinesi, BVM- 1300- MC Balyalama Makinesi, BVM- 1300-S Balyalama Makinesi, BHM- 530 Balyalama Makinesi.

Maliyeti aşağı çeken ve üretimi hızlandıran bu makineler, dolum makinesinden çıkan ürünleri bant sistemi sayesinde el değmeden ve istenilen adetlerde balyalar. Böylece ürünler kısa sürede ve neredeyse kusursuz bir şeklide sevkiyat için uygun hale getirilir.

Balyalama Makineleri, 5 Personelin Yaptığı İşi Yapar

Ussort Technology olarak ürettiğimiz Balyalama Makineleri, dört ya da beş personel ile yapılacak işin bir personel tarafından yapılmasına olanak sağlar. Makine Modelleri kullanıcı ihtiyaçlarına göre çeşitlilik göstermekte; kullanıcıya alternatifler sunulmaktadır.

Dikey ya da yatay modellerimiz vardır. Küçük paketleri ya da büyük paketleri balyalamaya olanak veren teknolojiler mevcuttur. İstediğiniz adetlerde tek sıra veya çift sıra, üçlü, dörtlü ya da beşli sıra sistemi ile balyalama imkânı sağlayan modeller üretim parkurumuzda yerini alıyor.

Makinelerimiz, dokunmatik ekran kontrollüdür ve kullanımı kolaydır. Balyalama boyutları kullanıcının ihtiyaçlarına göre ayarlanabilmektedir. Modeller; hazır poşet sistemi, rulo folyo sistemi gibi sistemler kullanılarak ürünlerin balyalamasını sorunsuz olarak gerçekleştirir.

Balyalama Makinelerinde, çalışırken oluşabilecek bir hataya karşı, sistem komple hattı durduracak ve güvenliği sağlayacak şekilde geliştirilmiştir. Bu Makineler, dakikada 100 pakete kadar balyalama işlemi yapabilmektedir. Modeline göre değişmekle birlikte, 20 kg ila 25kg’a kadar balya ağırlığına ulaşılabilmektedir.

Balyalama Makineleri, Minimum Maliyet ve Personel İle Hızlı İş Çıkarır

Minimum maliyet ve minimum personel sayısı ile dakikada onlarca paketi balyalama yeteneği olan makinelerimiz hızlı çalışır. Kusursuza yakın iş çıkaran teknolojiler, insanın işini kolaylaştırır. Ussort Technology olarak bünyemizde bulunan, BVM- 1300 Balyalama Makinesi, BVM- 1300- MC Balyalama Makinesi, BVM- 1300-S Balyalama Makinesi, BHM- 530 Balyalama Makinesi kullanıcıya faydalı çözümler sunar.

Ussort Technology olarak kullanıcılarımızın yanındayız. Balyalama Makinelerinin kurulumu, kullanım eğitimi ve yedek parça hizmetlerini de kullanıcılarımıza veriyoruz. Dünyanın hangi noktasında olursa olsun, ihtiyaç olan her yerde varız. Balyalama Makinelerimizi gönderiyor ve montaj ekiplerimiz ile kurulumunu gerçekleştiriyoruz.