Vakum Makineleri

VAKUM MAKİNELERİ

Ussort Technology olarak vakum makineleri makine parkurumuzdaki yerini alıyor. Vakum Makinelerimiz ise şöyle: VKM 700 Serisi, PT DZQ 400- 500- 600/2SB, PT TB- 390- 540, PT M2 Serisi, PT M3 Serisi, PY M4 Serisi, PT DZQ400 T/ EB PT DZQ500 T/EB.

Vakum Makinesi, ürün ambalaja girdikten sonra, ambalajın içindeki boş alanlardaki havayı çekerek paketi vakumlar ve paket ağzını yapıştırır. Gıda sektöründe hava vakum makinesi sayesinde ambalajın içerisinde hava ile temas etmesi önlenen ürünün sağlıklı bir şekilde muhafaza edilmesi böylece ömrünün uzaması sağlanır.

Ussort Technology olarak farklı büyüklüklerdeki ambalajlar için farklı ağırlıklarda ürüne çalışan vakum makineleri mevcuttur.

Vakum Makineleri Stok Ve Dağıtım Operasyonlarını Kolaylaştırır

Vakum Makinesi, paketli ürünün içerisindeki havayı çekerek ürünün oksijen ile temasını önleyen bir teknolojidir. Böylece gıdanın tazeliğini korur. Bunun dışında; paketin daha az yer kaplamasını sağlayarak stoklamada faydalı olur. Dünya gıda alışverişinin, denizaşırı düzeyde gerçekleştirildiği düşünüldüğünde; transfer ve dağıtım operasyonları için de gıdayı koruma altına alır ve tazeliğini yitirmeden uzak mesafe gönderimine ortam hazırlar.

Vakum Makinesi ya da Vakumlu Paketleme Makinesi olarak bilinen teknoloji, kuru gıda ürünlerinin, işlenmiş gıdaların ya da bozulabilir gıda ürünlerinin daha uzun ömürlü olmasına katkı sağlar.

Ussort Technology olarak, ürün yelpazemizde; tezgâh üstü ve tezgâhlı vakum makineleri, hazneli vakum makineleri ve konveyörlü bant makineleri bulunmaktadır. Makinelerimiz, mevcut üretim hatlarına ya da yeni kurulması planlanan üretim hatlarına kolayca bütünleşir. Bu teknolojiler kullanıcının kapasite ihtiyacı ve beklentileri çerçevesinde, tek başlarına da kullanılabilirler.

Ürünleri çevrenin olumsuz etkilerinden koruyan, son kullanım tarihlerini uzatan ve lojistik zincirinin ihtiyaçlarına cevap veren Vakum Makineleri; şarküteri ürünlerinden, kuru bakliyat ve kuru meyve çeşitlerine kadar çok geniş bir gıda yelpazesi için kullanılır. Ayrıca, endüstriyel ve tüketim ürünleri için de kullanımı tercih edilir.

Usosrt Technology olarak, bünyemizde bulunan vakum makinelerimiz; VKM 700 Serisi, PT DZQ 400- 500- 600/2SB, PT TB- 390- 540, PT M2 Serisi, PT M3 Serisi, PY M4 Serisi, PT DZQ400 T/ EB PT DZQ500 T/EB ile iddialıyız.