Boylama ve Temizlik Makineleri

KABUKLU YEMİŞLER İÇİN BOYLAMA VE TEMİZLİK MAKİNELERİ ÜRETİYORUZ

Ussort Technology olarak, Boylama ve Temizlik Makineleri üretiyoruz. Boylama ve Temizlik Makinelerimiz şöyledir: Excell 700- Kırılmış Ceviz Temizleme Makinesi, Excell 703- Kabuklu Yemiş Boylama Makinesi, Excell 704- Kabuklu Yemiş Boylama Makinesi, Excell 710 Air- Boş Ceviz Alma Makinesi

Boylama ve Temizlik Makineleri, ürünün hassasiyet ve kapasite özelliklerine bağlı olarak çeşitlendirilmiştir. Bu makinelerin temel tanımı: ceviz, fındık gibi kırılmış ürünlerin iç kısmını farklı boylarda ayırmak kabuğundan temizlemektir.

Kabuğundan ayrılan, temizlenen ve boylanan ürün, sektörde daha yüksek maddi değere sahiptir. Dolayısıyla bu teknolojiler için ürüne katma değer kazandırır, diyebiliriz.

Boylama ve Temizlik Makineleri, Ceviz İşleme Tesislerinin Vazgeçilmez Teknolojileri

Kabuklu Yemiş Boylama ve Temizleme Makineleri “Ceviz İşleme Tesislerinde” üretim parkurunda bulunan ve önemli görevler üstlenen teknolojilerdir. Farklı modelleri bulunan bu teknolojiler, kırılmış olan cevizleri kırık ve tozlarından uzaklaştırarak boylamakla kalmaz, yüksek analiz kabiliyeti ile birden fazla boya da ayırır.
Örneğin; Excell 700 Temizleme Makinesi basitçe; cevizi içini boylayarak kabuğundan ayırırken, Excell 703 Temizleme Makinesi karışık boylarda gelen ürünü 5 farklı boya ayırma yeteneğine sahiptir.

Kusursuz sonuç için bu makineler üretim parkurunda bir arada da görev alabilir.
Ussort Technology olarak kullanıcının hedeflediği nihai temizlik ve boylama oranını yakalamak için proje ekibimizle birlikte kişiye özel çözümler sunar ve üretim hatlarındaki makineleri belirleriz.

Boylama ve Temizlik Makineleri, Hassas Ürünlere Özel Teknoloji

Ceviz, fındık gibi ürünler, kabuksuz iken hassas ürünlerdir. Dışlarında bulunan altın sarısı zar kısımına zarar vermek yağlanma sorunu açığa çıkarır ve ürünün bozulmasına ortam hazırlar. Üstelik doğrudan tüketim hazır hale getirildiği için hijyen kurallarına uygun şekilde işlem görmelidir.

Ussort Technology olarak, ürünün özellikleri analiz ederek teknolojilerimizi geliştiriyor, tasarlıyor ve üretiyoruz. Boylama ve Temizlik Makinelerimiz de bu yaklaşımın ürünüdür. Hedef kitlenin beklentilerini, ürünü, Pazar koşullarını ve müşteri ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak üretim parkurunu, dolayısıyla üretim sürecini planlıyoruz.
Ussort Tecnology olarak, AR- GE Departmanımız, Proje Departmanımız, Üretim Departmanımız ve Montaj Departmanımız birlikte çalışarak işleme tesislere hayat veriyoruz.