Hakkımızda

Ussort Technology,tohum iyileştirme & işleme teknolojisinde uzmandır. Bakliyat, hububat, kuruyemiş, tohum ve yağlı tohum alanında yenilikçi teknolojiler üretmektedir.

Geliştirir, tasarlar, üretir, monte eder. Ussort Technology, bahsi geçen ürün gruplarını; temizleme, eleme, ilaçlama, paketleme, taşıma işlemlerini yenilikçi fikirlerle geliştirdiği ve ürettiği makinelerle üstlenmektedir. Kuruluş, 350 farklı makine ve ekipman üretmekte; yılda 150 adet tam teşekküllü tesis kurabilmektedir.

Genç olmakla birlikte köklü bir geçmişe sahiptir. 2017 yılının ilk çeyreğinde kurulan Ussort Technology, 40 yıllık bir temelin üzerinde yükselmiştir. Dünyanın 5 kıtasında 60’ı aşkın ülkede ticaret ilişkilerine sahip Kuruluş, dünyanın istenilen noktasına hizmet götürebilmektedir.

Global bir tohum eleme teknolojileri üreticisidir. Ussort Technology, Türkiye Mersin’de bulunan imalat ve montaj fabrikalarında üretim yapan global bir “Hububat Eleme Teknolojileri Üreticisi”dir. Klasik müşteri hizmetleri yanında; montaj, satış sonrası teknik destek, makine kullanım eğitimleri ve yedek parça tedariği de hizmetleri arasındadır.