Yemiş İşleme Sistemleri

YEMİŞ İŞLEME SİSTEMLERİ ÜRETİYORUZ

Ussort Technology olarak Yemiş İşleme Sistemleri üretiyoruz. Yemiş İşleme Sistemleri arasında; Yemiş Kırma Sistemleri; Boylama ve Temizlik Makineleri, Soyma ve Kurutma Makineleri bulunuyor. Ceviz gibi ürünlerin yeşil kabuğundan soyulması, kurutulması, temizlenmesi, boylanması ve kırılarak içinin çıkarılması gibi işlemlerin tümüne çalışan makine ve ekipmanlar Ussort Technology tarafından üretiliyor.

“Yemiş İşleme Sistemleri” Kabuklu Yemişleri İşleyen Sistemler Ussort Technology’de

Ussort Technology’de teknolojisi ile zenginleştirilmiş pek çok Yemiş İşleme Sistemleri bulunuyor:
Yemiş Kırma Sistemleri; Ceviz Kırma Makinesi ve Fındık Kırma Makinesi; Boylama ve Temizleme Makineleri; Excell 700- Kırılmış Ceviz Temizleme Makinesi, Excell 703- Kabuklu Yemiş Boylama Makinesi, Excell 704- Kabuklu Yemiş Boylama Makinesi, Excell 710 Air- Boş Ceviz Alma Makinesini barındırıyor.

Soyma ve Kurutma Makineleri ise; Dik Konveyör, Dal Alma Konveyörü, Taş Ayırıcı Kabuklu Yemiş Tankı, Kabuklu Yemiş Yıkayıcı ve Soyucu, Açık Tip Kurutma Kulesi, Çok Katlı Kurutma Sisteminden oluşuyor.

Yemiş İşleme Sistemleri, Dünya Ceviz Sektörünün Tüm Beklentilerini Karşılamaya Hazır

Ussort Technology bünyesinde bulunan ve kabuklu yemiş alanında çalışan onlarca makine ve ekipman, Dünyanın pek çok ülkesinden talep görüyor. Özellikle ceviz ürününde kullanılan bu teknolojiler, ürünü kabuklu ceviz ya da iç ceviz olarak işleyebiliyor ve paketliyor.

Cevizi kelebek formunda ayıran, parçalanan cevizi farklı boylarda sınıflandırarak ayıran ve kabuğundan uzaklaştıran bu teknolojiler, hijyen kuralları çerçevesinde malzeme ve materyaller kullanılarak üretiliyor. Otomatik Ekran Kontrolü özelliği ile ürünün cinsine göre ayarlama olanağı sunan makineler, kullanıcısına kolaylık sağlıyor.
Yüksek tonajlarda ürün işleyebilen Yemiş İşleme Sistemleri, tam teşekküllü bir ceviz işleme tesisi kurmak için gerekli olan tüm makine ve ekipmanları içeriyor. Böylece tesis kurmak isteyen Ceviz Sektörü Temsilcileri tüm makine ve ekipmanlara bir kanal üzerinden ulaşabiliyor.

Ussort Technology Montaj Ekipleri, ürünün cinsi, kabuk kalınlığına gibi teknik özellikler ve müşterinin beklentilerine kulak vererek, projeler üreterek üretim parkurunda olması gereken, makineleri belirliyor. Ussort Technology Montaj Ceviz Bölümü Mühendisleri ise gerekli makine ayarlamalarını yapıyor. Yemiş İşleme Sistemleri, uzmanların elinde tasarlanarak ayarlandığı sürece sonuç, kullanıcıyı memnun bırakıyor.