Paketleme Makine ve Ekipmanları

PAKETLEME MAKİNELERİ VE EKİPMANLARI ÜRETİYORUZ

Ussort Technology olarak Paketleme Makineleri ve Ekipmanları üretiyoruz. Bünyemizde pek çok model bulunuyor. Bu modelleri şöyle sınıflandırabiliriz: Dikey Paketleme Makineleri, Rotary Tipi Paketleme Makineleri, Dolum Makineleri, Tohum Sayma Makineleri, Balyalama Makineleri, Çuvallama Makineleri.
Paketleme Makineleri ve Ekipmanları; Hububat, Bakliyat, Kuruyemiş ve Tohum İşleme Tesislerinde temizlenen ve nihai tüketici ile buluşmaya hazır hale getirilen taneli kuru gıda ürünlerini farklı ebatlarda paketleme olanağı sunan teknolojilerdir.

Ussort Technology bünyesinde ürüne özel geliştirilmiş onlarca farklı model mevcuttur. 5 kg’dan 50 kg’a kadar tartarak paketleyen modelden, taneleri sayarak paketleme işlemini gerçekleştiren modele; dikey, yatay, akordiyon gibi farklı paket formlarına çalışan modellere kadar kullanıcının taleplerine kulak vererek geliştirilmiş Paketleme Makineleri ve Ekipmanları makine parkurumuzdaki yerini alıyor.

Paketleme Makineleri ve Ekipmanları, Düşük Maliyetli ve Yüksek Hızlı

Ussort Technology olarak bünyemizde bulunan tüm paketleme makine ve ekipmanları son teknoloji ürünüdür. Makinelerimizin ortak noktası; olabildiğince tasarruflu bir şeklide çalışması ve servo motor teknolojisi ile yüksek hız ve verimlilikte paketleme işlemini gerçekleştirmesidir.

Seri ve standart paketleme yapan Paketleme Makine ve Ekipmanları, otomatik kontrol sistemine sahiptir ve dokunmatik ekran ile yönetilmektedir. Bu özelliği ile kolay ayarlanan ve kullanım kolaylığı sağlayan Paketleme Makineleri ve Ekipmanları, taneli kuru gıda çeşitleri yanında; kahve çekirdeğinden, baharata; patates cipsinden evcil hayvan gıdasına kadar çok farklı ürünleri de paketleyebilmektedir.

Paketleme Makineleri ve Ekipmanları, 5kg’lık bir paketi de 50 kg’lık bir çuvalı da çalışabilecek modelleri bünyesinde barındırır. Gıda güvenliği ve sağlığı göz önünde bulundurularak, ürün ile temas halindeki alanların yapımında paslanmaz krom, alüminyum gibi malzemeler seçilmiştir.
Paketleme esnasında hizadan kayma problemi yaşanmaması için paketleme makinelerinde; otomatik film ayarı kullanılmıştır. Yani kesme noktalarını sürekli kontrol eden gelişmiş sensör sistemine yer verilmiştir.

Paketleme Makineleri ve Ekipmanları, Ussort Technology’de, Özel Showroomda Sergileniyor

Ussort Technology olarak, sektör aralığı geniş olan Paketleme Makineleri ve Ekipmanlarımızı Dünyanın her yerine satılıyoruz. Ussort Technology olarak, fabrikamızda paketleme makine ve ekipmanlarımızı sergilediğimiz bir showroom bulunuyor. Bu alanda müşterilerimiz istedikleri paketleme makinesi modelini test etme imkânı yakalıyor.