Dikey Paketleme Makineleri

DİKEY PAKETLEME MAKİNELERİ ÜRETİYORUZ

Ussort Technology olarak pek çok paketleme makinesi modeli üretiyoruz. Bu serilerden biri de “Dikey Paketleme Makineleri”dir. Yatay Paketleme Makinelerimiz arasında; Paketleme Makineleri BSC Serisi, Paketleme Makinesi HSP Serisi, Paketleme Makinesi Quadro Serisi bulunuyor.

Ussort Technology olarak, uzman kadromuz ile yeni paketleme makinesi modellerini bünyemize devamlı olarak dahil ediyoruz. Hububat, bakliyat, kuruyemiş, tohum ve yağlı tohum çeşitlerini farklı modellerde paketleyen, farklı tonajlara çalışan Dikey Paketleme Makinelerimizi misafirlerimiz sergi salonunda görerek, test edebilirler.

Yüksek hız ile verimli çalışan Dikey Paketleme Makineleri, teknoloji sayesinde düşük maliyetli çalışır.

Dikey Paketleme Makineleri, Farklı Modelleri ile Her İhtiyaca Cevap Verir

Dikey Paketleme Makinelerinden biri BSC Serisidir. “Dikey Paketleme Makinesi BSC Serisi”, düşük maliyet ile yüksek verimde çalışır. Geniş bir dokunmatik ekrana sahiptir. Film pıhtılaşma sistemi ve paket ağzını yatay kapat özelliği vardır. Tam otomatik uyarı koruma fonksiyonuna servo kontrol özelliği eşlik eder. Kahve çekirdeği paketi için uygundur. Ayrıca şeker, tuz, baharat, patates, cips, jöle, evcil hayvan gıdası gibi ürünleri de bu Dikey Paketleme Makinesi ile ambalajlamak mümkündür.

“Dikey Paketleme Makinesi HSP Serisi” bir diğer Dikey Paketleme Makinesidir. Yüksek hızı ile dikkat çeken bir makinedir. 3 adet servo motor ile çalışmaktadır. Dakikada 120 adet paket yapabilme kapasitesine sahiptir ve maksimum hızda film çeker. Gıda ürünlerini güvenle paketleyen teknoloji, yüzde 90’dan faza oranda paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

“Paketleme Makinesi Quadro Serisi”, endüstriyel patentli tasarıma sahiptir. Yüzde 90’dan fazla oranda paslanmaz çelikten imal edilmiştir. İstikrarlı çalışan bir modeldir ve düşük operasyon el maliyetli bir makinedir. Yeni model şekillendiricisi sayesinde üstün paketleme yeteneğine sahiptir. Ayrıca malzemelerin israfını önlemek ve iş güvenliğine hizmet etmek için de mükemmel bir alarm sistemine sahiptir. Quatro teknolojisine özgü olarak üretilen yakalar, paketin düzgünce yapılmasına hizmet eder.

Dikey Paketleme Makineleri, Ussort Technology’den Dünyaya Gönderiliyor

Ussort Technology olarak, dökme ya da taneli kuru gıda ürünlerini işleyen tesislerimizde, son aşamada paketleme makinelerine yer veriyoruz. Dikey Paketleme Makineleri de makine parkurumuzda bulunan ve talep gören makinelerimizden olarak, Dünyaya gönderiliyor.