Streçleme Makineleri

STREÇLEME MAKİNELERİ

Ussort Technology olarak streçleme makinesi bulunuyor. Bünyemizde bulunan streçleme makineleri ise şöyledir: NXNMAS10 Mobil Palet Streç Makinesi, NXNFRB12 Palet Streç Makinesi, NXEKKO101 Palet Streç Makinesi, PTXT4505P PACKTECH Presli Palet Streç Makinesi, PTXT4510 Otomatik Robot Palet Streç Makinesi.

Streçleme Makinesi, palet üstü olarak tanımlanan malzeme ve yükleri streç film kullanarak sıkıca saran teknolojilerdir. Konveyörler yardımıyla taşınarak streçleme makinesine transfer edilen yükler, streçleme makinesinde streçlendikten sonra robot sistemler yardımıyla da istiflenir.

Farklı özelliklere sahip, farklı kapasitelerde çalışan streçleme makinelerimiz makine parkurumuzdaki yerini alıyor. Müşterilerimize mobil modelimizden, sabit modellerimize kadar kullanıcı ihtiyaçlarına cevap verecek, geniş bir tercih seçeneği sunuyoruz.

Streçleme Makinesi, Sağlam Sarar

Paket, kutu, koli gibi malzemeleri streçleyerek yükleme ve taşıma işlemine hazır hale getiren streçleme makinesi modellerimiz, son teknoloji ürünüdür. Her modelimiz maksimum streç sarma yüksekliğine sahiptir. Modellerimiz döner tablalıdır. Streçleme Makineleri, 200cm ve üstü yükseklikte ve ön germe oranı ortalama %300 olarak ayarlanabilmektedir. Streçleme Makinelerimizde; motorlu gerdirme sistemi mevcuttur. Bu sistem, strecin daha ekonomik bir şekilde kullanılmasını sağlar. Böylece streç daha uzun süre kullanılabilmektedir. Otomatik ve yarı otomatik, akülü ve sabit makine özelliklerine sahip modellerimiz mevcuttur.

Streçleme Makineleri, insan gücünden çok daha avantajlıdır. Bu teknolojiler büyük oranda zaman tasarrufu sağlar ve işleri kolaylaştırır. Fabrika ve imalathaneleri sıklıkta tercih edilerek kullanılan teknolojilerdir.

Streçleme Makineleri metaları, derli toplu bir şekilde sararken, bir yandan da karlı ve sıkı streç sayesinde dış etkenlerden korunmasına da katkı sağlar.

Streçleme Makinesine Birlikte Karar Verelim.

Ussort Teknoloji olarak bünyemizde bulunan streçleme makinesi modellerimiz; NXNMAS10 Mobil Palet Streç Makinesi, NXNFRB12 Palet Streç Makinesi, NXEKKO101 Palet Streç Makinesi, PTXT4505P PACKTECH Presli Palet Streç Makinesi, PTXT4510 Otomatik Robot Palet Streç Makinesi ile geniş bir ürün yelpazesine sahibiz.

Kuru Gıda Sektör Temsilcilerinin, ihtiyaçları çerçevesinde streçleme makinesi modeline karar verebilir ve kurulumunu gerçekleştirebiliriz. Makinelerimizin kullanımı çok kolaydır ancak muhakkak kullanıcıya eğitim veriyor ve ihtiyaç olduğunda teknik destek hizmeti sunuyoruz.