Dolum Makinesi

DOLUM MAKİNELERİ ÜRETİYORUZ

Ussort Technology olarak “Dolum Makineleri” üretiyoruz. Dolum Makinelerimiz arasında şu makineler bulunuyor: Çok Kefeli Terazi, Toz Dolum Makinesi, Yarı Otomatik Toz Dolum Paketleme Makinesi ve yardımcı ekipman olarak da; Lineer Terazi, Volumetrik Dozajlama Ünitesi.

Dolum Makineleri genellikle kefeli terazi düzeneğine sahiptir ve gramajlı dolum yapabilir şekilde imal edilir. Taneli ya da toz formdaki kuru gıda ürünlerinin hassas bir şekilde dolumunu gerçekleştirirler.

Dolum Makinesi “Çok Kefeli Terazi”

Ussort Technology olarak, Dolum Makinesi Modelleri üretiyoruz. Dolum Makinelerinden biri olan “Çok Kefeli Terazi” multihead hassas terazi olarak da alınır. Pirinç, şeker, bakliyat çeşitleri, cips, şekerleme gibi taneli gıdaları hassas kefeli terazi düzeneği ile tartarak dolum gerçekleştirir. 18 kefeli terazi düzeneği vardır. Granül halindeki her çeşit ürün için uygundur.

Dolum Makinesi “Toz Dolum Makinesi”

Dolum Makinelerinden biri de “Toz Dolum Makinesi”dir. Toz ürünleri, dakikada 20 ila 60 pakete doldurma kapasitesine sahiptir. İnsan sağlığını önemseyen bir yaklaşımla paslanmaz çelikten üretilmiştir. Dolayısıyla tamamen sağlık standartlarına uygundur. Servo motor özelliği ile dolum işlemini yüksek hassasiyette ve hızlı yapar. İleri teknoloji ürünü olan makine uzun ömürlüdür.

Dolum Makinesi “Yarı Otomatik Toz Dolum Paketleme Makinesi”

Bu Dolum Makinesi; zirai ilaç, gübre, granül vb. ürünleri paketlemek için kullanılır. Tamamen krom malzemeden üretilmiştir ve servo motor teknolojisi sayesinde de yüksek hassasiyette ve hızlı bir şekilde paketleme imkânı sunar. Teknolojisi sayesinde istenilen gram ağırlığına çalışır ve hassas tartım yapar. Dokunmatik ekran üzerinden istenilen komut makineye verilebilir.

Dolum Makinelerinden “Lineer Terazi” ve “Volumetrik Dozajlama Ünitesi”

Ussort Technology bünyesinde bulunan bir diğer Dolum Makinesi de, 2 kafalı ve 4 kafalı alternatifleri bile makine parkurumuzda yerini alan “Lineer Terazidir”. En ekonomik modellerimizdendir. Küçük taneleri ürünleri, küçük paketlere sokmak için ideal bir modeldir. “Sürekli Tartım Kantar Serisi” olarak da anılır.

“Volumetrik Dozajlama Makinesi” ise bir diğer Dolum Makinesi Modelimizdir. 2 ve 4 kafalı alretnatifleri vardır. Bo model de Lineer Terazi gibi küçük taneli ürünlere çalışır. 4 kafalı olan 0,5- 3g aralığı ile 2 kafalı olan 0,2- 2g aralığındaki ağırlıklara çalışır. 4 kafalı model dakikada 10 ila 30 adet paket yaparken; 2 kafalı model dakikada 10 ila 60 adet pakete çalışır. Otomatik ekran kontrollüdür ve ürüne hassas çalışır.