Excell Serisi Eleme Makineleri

EXCELL SERİSİ KAPALI ELEME MAKİNELERİ ÜSTÜN TEMİZLİK SAĞLIYOR

Ussort Technology olarak, bugün itibariyle 20’yi aşkın “Excell Serisi Kapalı Eleme Makinesi” modeline sahibiz. Bünyemizde; ön temizleme, hassas eleme, boylama, hassas temizleme& boylama görevlerini yapan Excell Serisi Kapalı Eleme Makinelerimiz bulunuyor.

Bu teknolojiler; bakliyat, hububat, kuruyemiş, tohum ve yağlı tohum çeşitlerini eleme, temizleme ve boylama sürecinde etkili şekilde görev alan teknolojilerdir.

Kapalı Eleme Makine Modellerimiz ise şöyledir: Excell 100 Ön Temizleme Makinesi Plus, Excell 117 Turbo Ön Temizleme Makinesi, Excell 203 Turbo Plus Süper Eleme Makinesi, Excell 207 Turbo Süper Eleme Makinesi, Excell 208 Turbo Süper Hassas Eleme Makinesi, Excell 220 Boylama Eleme Serisi Plus, Excell 228, Excell 233 Temizleme Makinesi, Excell 245 Boylama Makinesi, Excell 246 Boylama Makinesi, Excell 288 Hassas Temizleme ve Boylama Makinesi, Excell 308 Turbo Süper Hassas Eleme Serisi, Excell 333 Boylama Makinesi, Excell Combo 403 Hassas Temizleme ve Boylama Makinesi, Excell Combo 406 Hassas Temizleme ve Boylama Makinesi, Excell Truva 408 Hassas Eleme Makinesi, Excell 804, Excell 808, Excell 844, Excell 1004

Excell Serisi Kapalı Eleme Makineleri Eliyor, Temizliyor, Boyluyor.

Ussort Technology olarak tam teşekküllü ve yüksek teknolojili “Kuru Gıda İşleme Tesisleri” kuruyoruz. Kapalı Eleme Makinelerimiz, yenilikçi fikirlerin ürünü ve çoğunlukla dokunmatik ekran ile otomatik bir şekilde çalıştırılabiliyor.

Kapalı Eleme Makinelerinin Temel Çalışma Prensibini Şöyle Özetleyebiliriz: Kapalı Eleme Makineleri, katlı elek düzeneğine sahiptir. Vibrasyon ve hava basıncı kullanılarak elekler yardımıyla ürünün elenmesi, temizlenmesi ya da boylanması sağlanıyor. Kusursuz sonuç almak için Excell Serisi Kapalı Eleme Makinelerine yardımcı makine ve ekipmanlar da üretim parkurunda yerini alıyor.

Kuruyemiş İşleme Tesisleri, Bakliyat İşleme Tesisleri ve Tohum İşleme Tesislerine birbirinden farklı Excell Modelleri yerleştiriliyor. Bu noktada; ürünün kabuk, büyüklük, hassasiyet özellikleri ile kullanıcı tarafından istenilen kapasite oranı karar aşamasında devreye giriyor.

Ürün, tesis türü, tesis kapasitesi ve müşteri beklentilerine kulak vererek üretim parkurlarını oluşturuyor ve en uygun Excell Kapalı Eleme Makinesi Modelini sürece dâhil ediyoruz.

Ussort Technology olarak, her ihtiyaca cevap verecek bir modelimiz var. Dünya Kuru Gıda Sektör Temsilcilerinin yanındayız.