Analiz Tipi Renk Ayırma Makinesi

ANALİZ TİPİ RENK AYIRMA MAKİNELERİ ÜRETİYORUZ

Ussort Technology olarak her ihtiyaca cevap verecek nitelikte bir teknolojimiz var. Renk Ayırma Makine Modellerimiz arasında “Analiz Tipi Renk Ayırma Makinesi” de bulunuyor. Analiz Tipi Renk Ayırma Makineleri’ne verdiğimiz isim “Labsorter”dır.
Analiz Tipi Renk Ayırma Makineleri, taneli kuru gıda ürünlerinin kirlilik oranını ya da temizlik durumunu analiz etmek için kullanılır. Bu teknoloji, tarım ürünlerindeki rengi bozuk ürünlerin ana üründen ayrıştırılması işlemi için de kullanılır. Böylece, numune ve küçük ölçekli ürünlerin renklerine göre hızlı bir şekilde ayrıştırılması sağlanır.

Analiz Tipi Renk Ayırma Makineleri, Ergonomiktir

Kendine has bir tasarımı olan Analiz Tipi Renk Ayırma Makinesi, ergonomiktir. Ebatları nedeniyle fazla yer kaplamaz ve kolay taşınır. Kompakt yapısı ile rahatça kuruluma, bakıma ve yer değiştirmeye uygundur. Bu nedenle; laboratuvar ortamında dahi rahatlıkla kullanılabilir.

Analiz Tipi Renk Ayırma Makinesi çalışma prensibi ise şöyledir: Makinede gelişmiş bir kamera düzeneği mevcuttur. Kanallardan ilerleyen ürün, yüksek çözünürlüklü ve çift görüşlü kameraların önünden geçer ve istenmeyen ürünü ve renk bozukluğuna algılar. Temiz ürün içerisindeki bu kısım, enjektörler yardımı ile ürün akışından ayrılır. Analiz Tipi Renk Ayırma Makinelerinin içerisinde bulunan kameralar, en küçük boyutu 0.008mm2 olan farklılığını algılar.

Kolay öğrenilebilir kişisel işletim sistemi ile kullanıcı dostu bir ara yüze sahiptir. Laboratuvarların yanı sıra; hibrit tohum üreticileri gibi düşük kapasitede tohum çalışan firmalar tarafından da tercih edilen bir modeldir. Ayrıca fabrika laboratuvarlarında ve ürün alım departmanlarında büyük rol üstlenir. Bu teknoloji, hızlı ve pratik çözüm sunar.

Analiz Tipi Renk Ayırma Makinesi, Yeni Nesil Özellikleriyle Dikkat Çeker

Analiz Tipi Renk Ayırma Makinesi pek çok özelliği bünyesinde barındırıyor: Çizgili ürünün içerisinden farklı renktekini ayırabilme özelliği, iyi ürün ve kötü ürünün fotoğrafını çekebilme özelliği, tek bir tuş ile siyah- beyaz çalışma özelliği, renk spektrumunda istenilen rengi ayarlayabilme özelliği, yapılan ayarları kaydetme özelliği, gelişmiş led ışık teknolojisi, alt- üst toz emme sistemi gibi özellikleriyle farklıdır.

Ussort Technology olarak Analiz Tipi Renk Ayırma Makinesi ile sektörün bir ihtiyacıba cevap veriyoruz ve bu teknolojimiz ile iddialıyız.