Robotik Sistemler

ROBOTİK SİSTEMLER ÜRETİYORUZ

USSORT Technology olarak Robot Sistemlerimiz var. “Hububat İşleme Teknoloji” geliştirerek üreten ve yüzde yüz yerli sermaye ile kurulmuş bir firma olarak, tam teşekküllü hububat, bakliyat, kuruyemiş, tohum ve yağlı tohum işleme tesisleri kuruyoruz. Tarladan kalkan natürel ürünler temizlenerek paketleniyor ve robot sistemleri sayesinde kolayca istifleniyor.

Ussort Technology bünyesinde bulunan robot sistemleri ise şöyle: Paletleme Robotu 600, Paletleme Robotu RBT 80, Paletleme Robotu RBT 130, Spider Robot.

Robotik Sistemler Sayesinde İstiflemek Kolay

Robotik sistemler tutma ve taşıma işlemi için geliştirilmiştir. Robotik Sistemlerimizin tümü, hızlıdır ve konum performansı yüksektir. Yüksek teknoloji ürünü modellerimiz kullanıcısına emek ve zamandan tasarruf sağlar. Böylece maliyeti de aşağı çeker. Eklemli yapısı Z eksende kusursuz hareket özelliği ile tutma, taşıma ve dizme işleminde insan gücünün kat be kat üstü kusursuzlukta sonuç alır. 3 vardiya çalıştırılabildiği için de avantaj sağlar. Robotik Sistemlerimizin her bir modeli, hafif alaşımlı ve dayanıklı bir dış gövdeye sahiptir.

Robotik Sistemler Ağır Paketleri Taşıyarak İstiflemek İçin İdealdir.

Ussort Teknoloji olarak Robotik Sistemlerimize güveniyoruz. Sektör ihtiyaçlarına cevap veren ve teknoloji çözüler sunan modellerimiz, 1 kg’dan 60kg, 80kg, 130kg, 210kg’a kadar ürün taşıyarak istifleyebilmektedir.

Teknolojilerimiz kullanıcıya kolaylık sağlamak için uzak kumandalı üretilmiştir. Kullanımı kolay ve güvenlidir. Robotik Sistemlerimizde enerji tasarrufu özelliği vardır. Bazı modellerimizde, ileri hareketli servo teknolojisi, çoklu hareket eksenli robot kol ve hareket hassasiyeti, yüksek taşıma gücü, acil stop sistemi, hata rapor sistemi gibi akıllı işlevsel özellikleri sayesinde, insan gücüne açık ara fark atar.

Kuru Gıda Sektöründe öncelikle istiflenen ürün paket ve çuvallardır. Ancak bu teknolojiler; kutu, koli, şişe gibi ürünleri de taşıyarak istifleyebilmektedir.

Günümüzün hızlı dünyasında, hızlı teknolojilere ihtiyaç var. Ussort olarak, Robotik Sistemlerimiz sayesinde çağın nabzını tutarak makine parkurumuza teknolojiler ekliyoruz. Türkiye’de dünyanın bugün itibaren 75 ülkesine tesisler kurarken, Türkiye’deki sektör temsilcilerimiz de dünyanın farklı bir noktasından teknoloji edinmemesi için ihtiyacını gideriyoruz. Robotik Teknolojilerimiz ile sektör temsilcilerimizin hizmetindeyiz.

Robotik Sistemlerimizi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.