Kabuk Soyma Değirmenleri

KABUK SOYMA DEĞİRMENLERİNE SAHİBİZ

Ussort Technology olarak Kabuk Soyma Değirmenlerine bünyemizde yer veriyoruz. Müşteri beklentilerini karşılamak için farklı ürünlere özel, farklı modelleri makine parkurumuza dâhil ediyoruz. Böylece, müşterilerimizin tek seferde tüm teknolojilere ulaşmasını sağlıyor ve anahtar teslim projelere imza atıyoruz.

Bünyemizdeki Kabuk Soyma Değirmenleri şöyledir: Dikey Kabuk Soyma Makinesi, Yatay Kabuk Soyma Makinesi, Yem Kırma Makinesi (Çekiçli Değirmen)

“Kabuk Soyma Değirmenleri” Hububat Çeşitlerini Soyar, Öğütür ve Yemi Kırar

Ussort Technology olarak, Kuru Gıda Sektör Temsilcilerinin ihtiyaçlarına cevap vermek için bünyemizde pek çok makine çeşidi var. Mercimek, bulgur, bezelye, bakla gibi hububat çeşitlerini soyan Dikey Kabuk Soyucu Makinesi; çeşitli hububat ve tahıl ürünlerini öğüten yatay değirmen; ve hayvancılık sektörüne servis edilen hayvan yemlerinin hazırlanma sürecinde kullanılan Yem Kırma Makinesi “Kabuk Soyma Değirmenleri” başlığı altında, makine parkurumuzdaki yerini alıyor.

Makinelerin genel hatlarıyla çalışma prensibi şöyledir:

Kabuk Soyma Değirmenleri teknolojilerinden birisi, Dikey Kabuk Soyma Makinesidir. Mercimek gibi kabuklu hububat çeşitlerinin hasattan sonra üzerinde bulunan ince kabuğu, ürüne zarar vermeden nazikçe zımparalayarak soyar. Çıkan kepek, hava basıncı yardımıyla üründen uzaklaştırılır.

Yatay Kabuk Soyma Makinesi, mercimek, bakla bezelye, nohut gibi taneli kuru gıda ürünlerinin dış kabuğunu, iki taş arasında sıyırarak ayırır. Bu teknoloji Kabuk Soyma Teknolojilerinin en eski ve yaygın kullanımda olan modellerindendir.

Kabuk Soyma Değirmenleri teknolojileri arasında yer alan diğer makine ise; Yem Kırma Makinesidir. Bu makine, büyükbaş, küçükbaş ya da balık yemi hazırlayan tesislerde olması gerekli makinelerden biridir. Bu makine, hayvanların besin ihtiyaçlarını giderecek içerikte yem hazırlanmasını olanak sağlarken; hayvan türüne göre yemi kırarak ya da öğüterek yemin lokma büyüklüğünü de ayarlamaya olanak verir.

Kabuk Soyma Değirmenlerimiz, son teknoloji ürünüdür. Ürüne hassas davranarak işlem gerçekleştirir. Hububat ya da yem tesislerine kolayca montajlanarak entegre olan Kabuk Soyma Makinelerimizin kullanımı kolaydır. Ussort Teknoloji montaj ekiplerimiz Kabuk Soyma Makinelerinin montajını yaparak kullanıcıya kullanım eğitimi vermektedir.
Ussort Technology olarak, bu teknolojilerimiz ile Kuru Gıda ve Hayvancılık Sektör Temsilcilerinin daima yanındayız.