Diamond Serisi

DIAMOND SERİSİ RENK AYIRMA MAKİNESİ ÜRETİYORUZ

Ussort Technology olarak Diamond Serisi Renk Ayırma Makinesi üretiyoruz. Diamond Serisi Renk Ayırma Makinesi, optik lens teknoloji ile üretilmiştir. Bu teknoloji sayesinde; tohum, bakliyat, kuruyemiş ve plastik granül gibi taneli ürünler renklerine göre ayrılarak, neredeyse kusursuz bir ayrıştırma işlemi gerçekleştirilir. Ürüne ve tesis özelliklerine uygun olacak şekilde yatay ve dikey modelleri geliştirilmiştir.

Diamond Serisi Renk Ayırma Makinesinin Muhteşem Optik Renk Ayırma Sistemi

Diamond Serisi Renk Ayırma Makinesi tanecikli ürünleri renk farkına göre ayırarak kusurlu ve istenmeyen taneleri sistemden uzaklaştırır. Bu özelliğini yüksek çözünürlüklü 16MP kamerası ve hava enjektörleri sayesinde gerçekleştirir. Üretim Parkurunda; daha önce ön temizliği yapılmış taneli üründe temizlik kalitesi %99,9 oranında yakalanır.
Son teknoloji ürünü Diamond Serisi Renk Ayırma Makinesi, temiz ürün içerisindeki yabancı cisim, büyük boy ve küçük boy ürün ayırma ve kabuklu ürün ile kabuksuz ürünü birbirinden ayırma özelliklerine sahiptir.

İleri lens teknoloji sayesinde saydam malzemeleri de görme yeteneği olan Diamond Serisi Renk Ayırma Makinesi 16MP kamera düzeneği ile iddialıdır.

Diamond Serisi Fotosorter Renk Ayırma Makinesi, Tek Kanaldan On Kanala Kadar Ürün Çalışan Teknoloji

Bakliyat, Hububat Kuruyemiş, Tohum ve Yağlı Tohum çeşitlerini temizleyen tesislerde neredeyse kusursuz sonucu yakalamak için Diamond Serisi Fotosorter Renk Ayırma Makinelerine yer veriliyor.

Yapay Zekalı Diamond Serisi Renk Ayırma Makinesi, otomatik analiz butonu ile ürüne göre kendi ayarını yapabilmekte; beyaz, sarı, kırmızı ve siyah renkleri analiz edebilmekte, kötü ürünü belirleyerek iyi üründen uzaklaştırabilmektedir.

Bu teknoloji taneli kuru gıda ürünlerinin yanında plastik granül ve lastik çapak ayırmak için de kullanılmaktadır. Plastik Geri dönüşüm Sektörünün de ihtiyaç duyduğu makinler arasındadır.

Diamond Serisi Fotosorter Renk Ayırma Makinesinin yatay ve dikey modelleri mevcuttur. Ayrıca bir kanaldan 10 kanala kadar ürün işleyebilir. Kanal sayısı arttıkça, makinenin işlediği ürün oranı da artacaktır. Ussort Technology olarak, tesisin kapasitesine göre kanal sayısı belirlenerek kullanıcıyı yönlendiriyoruz.
Ussort Technology olarak, Diamond Serisi Fotosorter Renk Ayırma Makinesi ile iddialıyız.