Yatay Bantlı Seri

YATAY BANTLI SERİ, FOTOSORTER RENK AYIRMA MAKİNELERİ ÜRETİYORUZ

Ussort Technology olarak Fotosorter Renk Ayırma Makinelerimizin “Yatay Bantlı Serisi” bulunuyor. Bu seride yer alan makinelerimiz ise şöyledir: Yatay Bantlı Fotosorter 30, Yatay Bantlı Fotosorter 90, Yatay Bantlı Fotosorter 120.

Ussort Technology olarak, hassas ve kırılgan ürünlere özel geliştirdiğimiz bir seridir. Kapasiteye göre birbirinden farklılaşan bu serinin ortak özellikleri ise şunlardır: Kolay kullanım özelliği, görüntü alma sistemi, 5340 Piksel yüksek hız çizgi tarama Ccd görüntü sensörü, 0.04 mm2’lik noktaları dahi kusursuz şekilde algılama özelliği, solenoit valfler, üstün görüntü işleme teknolojisi, hassas besleme sistemi, geniş ürün taşıma bandı, led ışık teknolojisi, güçlü renk ayırma fonksiyonu.

“Yatay Bantlı Seri”, Hassas Ürünler İçin Uygun

Fotosorter Renk Ayırma Makineleri; tohum, yağlı tohum, bakliyat, kuruyemiş ve hububat çeşitlerinin eleme tesislerinde ön temizliği yapıldıktan sonra; içerisinde kalan lekeli ürün, kırık ürün, kötü ürün gibi temiz ürünün içerisinde istenilmeyen bölümünü, gelişmiş kamera düzeneği ile tespit ederek, ayıran teknolojilerdir.

Taneli kuru gıda ürünlerinin hassas ve kırılgan olan çeşitleri vardır. Örneğin; yer fıstığı içi, ceviz içi, fındık içi bunlardandır. Bu gibi ürünleri hızlı, kolay, hijyenik bir şekilde temizlerken, zarar görmemesini sağlamak önemlidir. Böylece ürün kaybının önüne geçmek hedeflenir. “Yatay Bantlı Seri” yatay olarak tasarlandığı için elavatöre de ihtiyaç duymaz. Bu sayede ürünün birbirine çarpma ya da elavatöre sürtünme ihtimali ortadan kalktığı için hasar alma olasılığı da düşer.

Ussort Technology olarak taneli kuru gıda ürünlerini eleme, temizleme, boylama, taşıma, paketleme işlemlerini gerçekleştiren makinelerin her birinde ürünün zarar görmemesine özen gösteririz. Yatay Bantlı Seri’de bu amaca hizmet eden makinelerimiz arasındaki yerini alıyor.

Yatay Bantlı Seri; Yatay Bantlı Fotosorter 30, Yatay Bantlı Fotosorter 90, Yatay Bantlı Fotosorter 120 şeklinde üç modelden oluşuyor. Ürünün hassaslık durumuna bağlı olarak el ile dahi beslenebilen Yatay Bantlı Seri’nin bu modelleri, kapasitelerine göre birbirlerinden farklılaşıyorlar.

Ussort Technology olarak ürünün durumunu analiz ederek faydalı makine ve ekipmanlar üretmeye devam edeceğiz.