Rotary Tip Paketleme Makineleri

ROTARY TİPİ PAKETLEME MAKİNELERİ ÜRETİYORUZ

Ussort Technology olarak Rotary Tipi Paketleme Makineleri üretiyoruz. Bu makine serimizde yer alan teknolojiler ise şöyledir: Paketleme Makinesi RB6 Serisi, Paketleme Makinesi RB8 Serisi.

Rotary Tipi Paketleme Makineleri, gıda ürünü temiz ve güvenli bir şeklide muhafaza etmek için geliştirilmiştir.

Paketleme Sektöründe standart paket, zipli paket, oturan paket, yandan kapaklı oturan paket gibi pek çok model bulunuyor. Rotary Tipi Paketleme Makineleri, birbirinden farklı paket modellerine çalışabilme özelliğine sahiptir. Bu da kullanıcıya geniş bir paketleme yelpazesi sunar ve üretimde avantaj sağlar.

Rotary Tipi Paketleme Makinelerinden, “Paketleme Makinesi RB6 Serisi”

“Paketleme Makinesi RB6 Serisi”, hem toz hem de granül formdaki kuru gıda ürünlerini paketlemek için uygundur.

Paketleme Makinesi RB6, çelik aksanlardan üretilmiştir. Makinede 3.8” dokunmatik ekran kontrol ünitesi bulunmaktadır. Bu model tamamen kapalı bir düzenek içerisinde çalışmaktadır. Acil Stop Düğmesi sayesinde, herhangi bir problem ile karşılaşıldığında hızlıca durdurulabilir. Çalışma esnasında herhangi bir arızalanma durumu yaşanırsa ikaz sistemi devreye girer. Paketleme Makinesi RB6 Serisi, hız kontrolü ayarlanabilirdir. Düzeneğinde bulunan plastik bilyalar sayesinde yağlanmaya ihtiyaç duymaz.

Rotary Tipi Paketleme Makinelerinden Bir Diğeri; “Paketleme Makinesi RB8 Serisi”

“Paketleme Makinesi RB8 Serisi” standart paket modelinden, oturan pakete kadar çeşitli paket çeşitlerine çalışır. Pek çok özelliği ile Paketleme Makinesi RB6 Serisi ile benzerlik gösterir. Kullanıcısına, rahat kullanım ve hassas düzenleme imkânı sunar. Hızlı montaj, demontaj yapılır ve kolay temizlenir.

Rotary Tipi Paketleme Makineleri, Ussort Technology’de

Ussort Technology olarak Rotary Tipi Paketleme Makinelerimiz geniş paketleme seçeneği ile en çok sipariş geçilen makinelerimizdendir. Dünyada geniş bir satış ağına sahibiz ve satış sonrasında da kullanıcılarımızın yanında oluyor; kurulum ve teknik servis ile yedek parça hizmeti de veriyoruz. Gıdayı pakete sokan makinelerimizin üretiminde, teknolojiye ve hijyene yatırım yapıyoruz.

Paketleme sürecinin insan sağlığı için öneminin farkındayız. Seri ve temiz çalışan Rotary Tipi Paketleme Makinelerimiz ile kusursuz sonucu yakalıyoruz. Bugün itibariyle yakın ve uzak coğrafyalarda kullanıcılarına ulaştırılan yüzlerce makinemiz bulunuyor.