Lion Serisi

FOTOSORTER LION SERİSİ RENK AYIRMA MAKİNESİ ÜRETİYORUZ

Ussort Technology olarak Renk Ayırma Makinesi alanında farklı serilere sahibiz. Bu serilerden biri de Fotosorter Lion Serisi Renk Ayırma Makinesi. Bu teknoloji yatay olarak tasarlanmıştır. Fotosorter Lion Serisi Renk Ayırma Makinesinin kullanımı kolaydır; görüntü alma sistemi gelişmiştir ve bu sayede kusursuz bir şekilde renkleri algılama ve ayırma özelliği vardır.

Fotosorter Lion Serisi Renk Ayırma Makinesi, geniş ürün taşıma bandı sayesinde ürüne hassas davranarak, güvenli bir ayrıştırma işlemi sunar. Özellikle belirtmek gerekir ki; bu teknoloji kırılgan ve hassas ürünleri renklerine göre ayırmak için özel olarak tasarlanmıştır.

Fotosorter Lion Serisi Fotosorter Renk Ayırma Makinesi, Yüksek Çözünürlüklü Kamerası İle İddialı

Fotosorter Lion Serisi Renk Ayırma Makinesi, optik renk ayırma teknolojisi ile farklıdır. Tohum, bakliyat, kuruyemiş ve plastik gibi kuru ve tanecikli ürünleri ayırmak için dizayn edilmiştir. Yüksek çözünürlüklü 5340 pixel RGB Trikromatik Kamerası ve hava enjektörleri sayesinde, renksiz yani istenmeyen ürünleri tespit ederek ayırır.
Ön temizliği yapılmış ürünlerde neredeyse kusursuz temizliği garantileyen makinedir.

Lion Serisi Fotosorter Renk Ayırma Makinesi, Kırılgan ve Hassas Ürünler İçin Özel Geliştirilmiş Teknoloji

Kanal Sayısı bir kanaldan on kanala kadar ayarlanabilir ve kanal sayısına bağlı olarak işlenen ürün oranı da artar. Kırılgan ve hassas ürüne özel olarak tasarlanan Fotosorter Lion Serisi Renk Ayırma Makinesi, güçlü renk ayırma fonksiyonu ve hassas besleme sistemiyle kusursuz bir şekilde istenmeyen ürüne odaklanır ve ayırır. “Kirli ürün ve temiz ürün” ile “kötü ürün ve temiz ürün” ayrımını üstün yapay zekâ teknolojisi sayesinde başarıyla yapar.

Ussort Technology olarak, Fotosorter Lion Serisi Renk Ayırma Makinesi ile iddialıyız. Ürüne özel ve müşteri ihtiyaçları çerçevesinde pek çok Renk Ayırma Makinesi Modeli geliştirmiş ve üretmiş durumdayız. İleri görüş yeteneği olan kameraları ve yapay zekası sayesinde istenilmeyen taneleri seçerek temiz üründen uzaklaştırma yeteneği tüm bu modellerin yaptığı ortak iştir.

Ussort Technology olarak inovatif fikirlerle yeni modeller üretmeyi ve Hububat, Bakliyat, Kuruyemiş, Tohum ve Yağlı Tohum alanındaki tedarikçilere hizmeti sürdüreceğiz.